|
Reacties
Yuri van der Sluis
Volledig mee eens en mooi neergezet. Goed afgerekend met de algemene gedachte dat je als "verkoper" wordt geboren. Verschil is groot tussen aanleg en het uitoefenen van een vak.
Markus
Hallo,
Ik sluit me aan bij het bovenstaande commentaar.
Goede "no-nonsense" vatting.
Met vriendelijke groet.
John
Met zeer veel aandacht het stukje hierboven gelezen en kan dit alleen maar beamen. Ik ben persoonlijk van mening dat commerciele mensen eens anders moeten gaan denken dan zoals zij nu doen in het algemene. Ik vind dat bovenstaand commentaar aansluit met mijn bevindingen.
Met vriendelijke groet
Jacques Bonneur
Inderdaad geweldig zo'n no-nonsens artikel. Ben het helemaal met de voorgaande reacties eens.
Met vriendelijke groeten
Paul van Unen
verkopen is topsport,
dus blijven trainen is m.i. heel belangrijk,
voor een ervaren verkoper 1 a 2 u per week,
om dmv herhaling de puntjes op de i te houden en om heel geleidelijk nieuwe zaken te introduceren en.....
best practice cases gestructureerd delen met je collega's zo leert iedereen van elkaars succes
(en niet diegene die toevallig bij de koffieautomaat staat)
Om Vladimir Horowitz, de beroemde pianist, vrij te parafraseren: Als ik een dag niet oefen merk ik het zelf, als ik twee dagen niet oefen merkt mijn vrouw het en als ik drie dagen niet oefen merkt de hele wereld het.
Bedankt allemaal voor de leuke feedback.
harro
Reageren
Let op
Uw naam en eventueel uw website worden getoond boven uw reactie. Vul uw
volledige naam in als u wilt dat uw reactie ook in Google goed gevonden
kan worden.
Vul uw emailadres in als u op de hoogte gehouden wilt worden over reacties op dit artikel.
|