'Vind ons leuk' op Facebook 164
Sluit u aan bij onze LinkedIn groep 3653
Volg ons op Twitter 6182
Word lid van onze gratis nieuwsbrief 20090
Home Artikelen & Tips Sales Quotes Producten voor Salesmanagers Boeken over Verkopen Wat wij Verkopers interessant vinden

Redactie Verkopersonline.nl  Auteur: Redactie Verkopersonline.nl

Icoon Verkopersonline.nl

Snelheid aan de telefoon


Reageert u rap genoeg als de klant belt? Als hij moet wachten zapt hij zeer snel naar een andere leverancier...

Het belangrijkste is dat u DIRECT reageert als de telefoon overgaat. Ook als u door een ander aan de telefoon wordt geroepen, haast u zich dan razendsnel naar het apparaat. Maak niet af waar u mee bezig bent.
Let ook op de volgende aanwijzingen:

  • Als u een collega aan de telefoon moet roepen, zoek hem dan direct op.
  • Als u een collega hebt gewaarschuwd dat er telefoon voor hem is, zorg er dan voor dat hij onmiddellijk komt. Niet waarschuwen, hoorn neerleggen en weglopen. (Uw collega vergeet dan misschien dat hij aan de telefoon wordt verwacht.)
  • Als u een klant doorverbindt, controleer dan of de gewenste verbinding tot stand komt. Zo mogelijk de gezochte medewerker eerst vragen of hij tijd heeft om het gesprek te voeren; pas doorverbinden als u hierover zekerheid heeft.
  • Als de gewenste medewerker niet bereikbaar is, verbind dan de klant met een andere gesprekspartner door, die ook van de zaken afweet. Als die er ook niet is: het nummer van de klant noteren en ervoor zorgen dat hij wordt teruggebeld zodra de betrokken medewerker er weer is.

Tip
Veel klanten bellen interlokaal. Hun telefoonkosten worden aanzienlijk hoger als zij te lang op doorverbinding moeten wachten. En reken maar dat de klant zich dat bewust is! Hij wil een prompte afhandeling. 

(red.)


Trefwoorden:Telefoontechniek
Gerelateerde Artikelen:Wat wilt u met het telefoongesprek bereiken?
Klant in de wacht? Fataal!
Aan de telefoon: graag een natuurlijke toon!
Neemt u later nog maar eens contact met me op..!

Nog even uw aandacht...
 
1. Lezerswaardering:
Hoe waardeert u dit artikel?
5,2 (5 stemmen)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
2. Vindt u dit artikel interessant? Ontvang elke week gratis salestips   |   tell a friend
3. Volg ons via: LinkedIn - Twitter - RSS - Mobiel

Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst. Wilt u als eerste reageren?
 
Reageren

Let op
Uw naam en eventueel uw website worden getoond boven uw reactie.
Vul uw emailadres in als u op de hoogte gehouden wilt worden over reacties op dit artikel.

Uw naam
Uw emailadres  optioneel
Uw website optioneel

Vul onderstaande code in:
Producten voor Salesmanagers
Meest gezochte trefwoorden
VO
Meest bekeken Boeken
Top 7 "Interessant voor Verkopers"
  Over Verkopersonline.nl   |   Nieuwsbrief   |   Adverteren   |   Contact   |   Zoeken   |   Colofon   |   LinkedIn   |   Twitter   |   RSS   |   Mobiel  
  © Verkopersonline.nl 1999 - 2011   |   Disclaimer