'Vind ons leuk' op Facebook 164
Sluit u aan bij onze LinkedIn groep 3653
Volg ons op Twitter 6182
Word lid van onze gratis nieuwsbrief 20090
Home Artikelen & Tips Sales Quotes Producten voor Salesmanagers Boeken over Verkopen Wat wij Verkopers interessant vinden

Autozine  Auteur: Autozine
Ivo Kroone is hoofdredacteur van de website Autozine.nl. Deze website publiceert autotests en nieuws. Kroone voert veel van de autotests zelf uit en heeft als hoofdredacteur een goed beeld van de ontwikkeling van de automarkt. De website is inmiddels toonaangevend en heeft meer lezers dan alle gedrukte autobladen samen.

Icoon Verkopersonline.nl

Saab 9-5 sedan: Voor alle fans


Wie veel fans heeft, heeft het makkelijk. Een nieuwe CD of film is bij voorbaat een succes omdat de fans gegarandeerd een exemplaar zullen kopen. Ook Saab lijkt het zo makkelijk te hebben, want de fabrikant heeft zulke trouwe kopers dat ze niet eens een ander merk overwegen. Zelfs toen Saab in zwaar weer kwam, droegen de fans het noodlijdende merk een warm hart toe. Nu introduceert Saab de geheel nieuwe 9-5. Heeft de 9-5 het in zich om meer dan alleen de trouwe fans aan te spreken?

Saab heeft een moeilijke periode achter de rug. Dat begon met het jarenlang herkauwen van bestaande modellen. Op basis van bestaande auto's werden allerlei varianten gemaakt, maar een echt nieuwe Saab liet (te) lang op zich wachten. Onder een nieuwe eigenaar kreeg Saab eindelijk de kans om geheel nieuwe modellen te ontwikkelen en de 9-5 is daarvan het eerste resultaat.



Nog veel belangrijker dan dat: de nieuwe 9-5 is een echte Saab en geen auto die overduidelijk is ontwikkeld op basis van andere producten van hetzelfde moederbedrijf. Zoals het hoort bij een Saab is de vormgeving onderscheidend, maar zeker niet extravagant. De auto heeft een unieke charme die alleen kan komen van een Zweedse vormgever. In vergelijking met een Volvo is de Saab 9-5 meer hightech en nog eigenzinniger.

Conclusie
Is de Saab 9-5 alleen bedoeld voor de grote schare trouwe Saab-fans of heeft de auto meer in huis? De fans worden zeker niet teleurgesteld. De nieuwe 9-5 is een echte Saab dankzij de eigenzinnige vormgeving en slimme ergonomische vindingen. Verwacht echter geen uitdagende rijdersauto. Zeker het hier gereden basismodel met dieselmotor is bedoeld als een comfortabele, rustgevende reisauto.

Zal de nieuwe 9-5 ook kopers verleiden die tot nu toe een ander merk reden? Zeker! Wie een Duitse auto te steriel vindt, een Italiaanse te extravagant en een Japanse te saai, zal zich helemaal thuisvoelen in deze Zweedse reislimousine. Bovendien is dat gevoel ook voor het verstand te verantwoorden. De 9-5 biedt bovengemiddeld veel ruimte, levert verdienstelijke prestaties bij een beschaafd verbruik en heeft een al even beschaafd prijskaartje. De fanclub accepteert nieuwe inschrijvingen...

Prijzen
9-5 sedan 2.0 TiD Vector automaat: € 49.750,-
Instapmodel: € 44.450,-

Plus
-    Nette prijs
-    Zeer ruim (ook achterin!)
-    Onderscheidende vormgeving

Min
-    Mag stiller
-    Niet zo verfijnd als concurrenten

Bron: Autozine, Ivo Kroone
Lees de hele tekst


Trefwoorden:Autos voor Verkopers
Gerelateerde Artikelen:BMW ActiveE: Een stap in de goede richting
Seat Exeo ST: Lange-afstandskampioen
Audi A1 Sportback: Grote back, sportief hart
Lancia Voyager: Schrijffoutje?

Nog even uw aandacht...
 
1. Lezerswaardering:
Hoe waardeert u dit artikel?
7,0 (1 stemmen)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
2. Vindt u dit artikel interessant? Ontvang elke week gratis salestips   |   tell a friend
3. Volg ons via: LinkedIn - Twitter - RSS - Mobiel

Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst. Wilt u als eerste reageren?
 
Reageren

Let op
Uw naam en eventueel uw website worden getoond boven uw reactie.
Vul uw emailadres in als u op de hoogte gehouden wilt worden over reacties op dit artikel.

Uw naam
Uw emailadres  optioneel
Uw website optioneel

Vul onderstaande code in:
Producten voor Salesmanagers
Meest gezochte trefwoorden
VO
Meest bekeken Boeken
Top 7 "Interessant voor Verkopers"
  Over Verkopersonline.nl   |   Nieuwsbrief   |   Adverteren   |   Contact   |   Zoeken   |   Colofon   |   LinkedIn   |   Twitter   |   RSS   |   Mobiel  
  © Verkopersonline.nl 1999 - 2011   |   Disclaimer