Niet een letterlijke proefrit, maar een gelegenheid om de mensen van uw organisatie, uw werkwijze en uw cultuur te leren kennen.
Zo nodigt bijvoorbeeld een advocatenkantoor zijn prospects uit voor bijscholingstrajecten, waarbij de prospect enerzijds inhoudelijke kennis opdoet en anderzijds kennis maakt met het kantoor.
Een ander voorbeeld is een vermogensbeheerder die zijn prospects uitnodigt voor een golf-clinic of een bezoek aan een polotoernooi. Mooie gelegenheden om elkaar informeel beter te leren kennen.
Tip
Prospects moeten thuis raken in uw bedrijf en uw mnsen leren kennen voordat ze zich echt vertrouwd voelen. Een uitnodiging voor een bedrijfsactiviteit - van welke aard ook - helpt daarbij.
Victor Bonke
Acquiro